Jdi na obsah Jdi na menu
 


Partnerský horoskop podle data narození

Co je vlastně horoskop?

 

Horoskop narození neboli radix je zobrazením planet Slunce a Měsíce v čase a místě vašeho narození. Je to symbolické znázornění kvality okamžiku, který měl zásadní vliv na váš život. Z horoskopu lze vyčíst optimální způsob, jak využít možností, které máte k dispozici, a jak nejlépe svůj život naplnit...

 

Planety jsou stále v pohybu, jejich dráhy jsou přepočítány i do budoucnosti, proto lze kdykoli zkoumat různými astrologickými technikami jejich vliv na konkrétní osobu. Je dobré vědět o svých aktuálních možnostech, příležitostech a úskalích, abychom vzali osud lépe do svých rukou. Horoskopy budoucnosti takto tvoří základ předpovědí. Záleží ale na vás, jak budete své karty hrát, a předpovědi nepředstavují nezměnitelný osud. Astrologie nám pomáhá zjistit, jestli je příhodný čas pro důležité události.

 

Co je partnerský horoskop podle data narození?

Každý z nás je narozen v určitém astrologickém znamení a některá znamení se k sobě jednoduše více hodí než ta ostatní. Je obecně známo, že například jedinec z vodního znamení, jako je ryba, rak a štír, si lépe rozumí s jedinci ze znamení stejného živlu, maximálně pak s jedinci zemských znamení, jako jsou býk, panna a kozoroh. Pokud spolu žijí dva lidé, kteří jsou takzvaně o více elementů, vztah ztrácí na rovnováze. Například ohnivá znamení jsou tak ochlazována vodními a tak dále.

 

Na čem se partnerský horoskop zakládá?

Partnerská astrologie sleduje vzájemnou shodu nebo napětí mezi všemi planetami, přičemž největší důraz je kladen na planety osobní: Slunce, Lunu, Merkur, Venuši a Mars. Lunární spojení partnerů naznačuje průběh emocionálního souznění, přibližuje vztah k rodině a rodičovství, ukazuje způsob každodenního soužití. Merkur vyjadřuje umění naslouchat a schopnost komunikovat. Venuše ovládá lásku a přitažlivost, Mars dovoluje nahlédnout na sexuální shodu, tělesnou přitažlivost, schopnost vzájemného zvládání napětí a způsob sebeprosazení v partnerství.

 

Co mi partnerský horoskop podle data narození nabízí?

Horoskop dokáže odhalit, na jakých principech dané partnerství funguje, jakým způsobem můžete čelit možným krizím, jak se vzájemně rozvíjet a jak vztah zlepšovat. Jeho smyslem je napomoci vzájemnému pochopení odlišností obou partnerů, hledání společných styčných bodů a možností řešení případných konfliktů.

 

Kdy je vhodná doba k sestavení partnerského horoskopu?

Jakýkoliv horoskop má cenu sestavovat v okamžiku důležitých situací a rozhodnutí. Člověk astrologii k životu bezpodmínečně nepotřebuje, ale v životě každého jedince přicházejí situace, kdy se rozhoduje pod tlakem a není si jist správností své volby. V takovém momentě může astrologie pomoci. S předstihem vám umožní nahlédnout na možné důsledky rozhodnutí a odhalit úskalí životních situací i lidí kolem nás. Úkolem astrologa tedy není člověka přimět k určitému rozhodnutí, ale nabídnout mu varianty a upozornit na jejich důsledky.

 

Kdy mi partnerský horoskop podle data narození už nepomůže?

Většina lidí k variantě partnerských horoskopů díky své neinformovanosti sahá pozdě. Horoskop v takovém případě už ztrácí svůj efekt. Pozdě na sestavení horoskopu je v situaci, když už se ve vztahu objevuje krize. Cesta k nápravě je pak velmi těžká, proto je lepší si horoskop nechat udělat preventivně, nikoliv jako východisko z partnerské krize. Pokud potřebujete opravit váš vztah, podívejte se na www.mujvztah.cz

 

Co všechno potřebuji k sestavení partnerského horoskopu?

Partnerský horoskop sestává z horoskopu osobního obou partnerů. Pro sestavení takového horoskopu je zapotřebí znát datum, ale i místo a přesný čas vašeho narození i narození vašeho partnera. Je možné, že k sestavení horoskopu bude astrolog ještě potřebovat místo, kde vy a váš partner momentálně žijete.

 

Kde případně zjistím přesný čas narození?

Žádat o vyhledání času narození můžete v porodnici, kde jste se narodili, nebo na matrice, která vydávala váš rodný list. Bohužel doba uchovávání času narození je velice krátká (max.5 let od narození), takže jediná možnost, jak lze přesný čas zjistit, je příslušný okresní archiv. Počítejte s tím, že budete muset zaplatit poplatek 50Kč.

 

 

Co když už je na horoskop pozdě?

Pokud máte pocit, že vám partnerský horoskop nepomůže, můžete se obrátit na odborného kouče, který vám pomůže s partnerským vztahem. Najdete zde i knihu 4 metody pro výběr životního partnera, a to zdarma. Více na www.mujvztah.cz

 

Kde se o partnerských horoskopech dozvím více?

Více informací vám nabídnou například následující publikace:

 

Vztah - zrcadlo sebepoznání, autor: Nicolaus Klein, nakladatel: Volvox Globator

Autor ve své knize učinil partnerství předmětem astrologických úvah. Zabývá se horoskopy partnerství i vztahy partnerů narozených v různých znameních zvěrokruhu.

 

Partnerské horoskopy (Synastrie) – autor: Markus Jehle, nakladatel: Sagittarius

Autor se v této knize zabývá problematikou porovnávání dvou (partnerských) horoskopů. Nejprve probírá témata jednotlivých planet. Další kapitolu knihy tvoří charakteristika znamení zvěrokruhu. Třetí část knihy obsahuje praktické pokyny pro výklad horoskopu ve formě otázek.

 

Internetové stránky o partnerských horoskopech

http://www.horoskop.cz/ - Tato internetová stránka nabízí horoskopy jednotlivých znamení, jejich charakteristiku a také možnosti sestavení osobních nebo partnerských horoskopů.

http://partnersky-horoskop.najdise.cz/ - Po zadání data, místa a času vašeho narození a vašeho partnera vás čeká opravdu vyčerpávající partnerský horoskop.

http://www.e-horoskopy.cz/partnersky-horoskop/ - Po zadání vašeho znamení a znamení vašeho partnera se dozvíte o celkové  shodě mezi vámi.

http://www.oranzovestranky.cz/ - Absolutně vyčerpávající stránky o partnerském horoskopu a astrologii vůbec.

http://www.romanhynek.cz/astrologie/horoskopy/astr_hor_duo.htm - Popisy jednotlivých znamení a interakcí mezi nimi navzájem.

http://horoskopy.hansal.cz/partnerske_horoskopy.php - Příjemný partnerský horoskop.

http://www.taroty.cz/partnerske-horoskopy - Týdenní partnerské horoskopy.

 

Více článků si můžete přečíst na www.mujvztah.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

žena Vodnář-muž Vodnář

(Jana Beranová, 1. 6. 2011 20:17)

Ona-1968,on-1971,máme společnou budocnost?

ona váha-on lev

(Marcela, 27. 6. 2011 11:10)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na budoucnost.Děkuji

Re: Muž RAK- Žena VODNÁŘ

(Jakub, 19. 8. 2011 11:59)

Nerad vám to říkám ale váš vztah nikdy nebude fungovat,jelikož ročník 89 je prostě problematický.

ON 19.10.1982-ONA 18.3.1974

(Renáta, 20. 7. 2011 23:04)

Máme se hrozně rádi,ale okolnosti nepřejí našemu vztahu,prosím máme šanci na společnou budoucnost? Kromě toho jsem neštastně vdaná.DĚKUJI

Re: ON 19.10.1982-ONA 18.3.1974

(Cecilka, 19. 8. 2011 11:57)

Tak se rozved krasavice!

on beran ja rak

(karolinka, 2. 8. 2011 10:03)

CHtěla bych se zeptat jestli se ksobě hodíme on 1977-ja-1992 chtela bych vědět jestli to ma nˇakou budoucnost

on kozoroh ja vaha

(marcela, 15. 7. 2011 20:41)

prosim jestli se ksobe hodime mame tet takovou malou krizy a me by zajimalo jestli to ma cenu dal cekat jak se to bude dal vyvijet.dekuju predem za odpoved

VZTAHY

(lucie kalejova, 9. 6. 2011 14:38)

je narozen 5.5.1985 a moje narozeni je 15.1.1984 chi se zeptat jestly ten vsach ma nejakou budoucnos nevym jak dal jestly muzete poradit dekuji

Stretla som muza

(Monika, 30. 3. 2011 13:48)

Spoznala som muza ja nar.07.06.1986,on 22.01.1987,chceme byt obydvaja spolu,ale okolnosti nam to nedovolia,ma priatelku,dlhorocny vstah

comne ceka

(katarina, 29. 7. 2010 23:23)

chciznat budoucnost

Re: comne ceka

(petra, 6. 2. 2011 16:23)

chtela bych se zeptat na budoucnost ja jsem ve znameni lva a partner byk jestli nam to dlouho vidrzi.a kolik budeme mit deti.predem dekuji za odpoved

miluju muže který je zadaný

(katka, 26. 9. 2010 14:53)

seznámila jsem se s ním v práci.Myslím na něj neustále je narozen 7.6.1983 a já 17.7.1979 , má ten vztah nějaký smysl dle numerologie?

Má to mezi námi cenu?

(Lucie, 25. 8. 2010 12:44)

S přítelem si poslední dobou nerozumím. Zakazuje mi někam chodit a je hrozně žárlivý. Líbí se mi jiný muž. Mám u něj šanci? A má náš vztah cenu?

3. 4. 1987

(Hana, 18. 12. 2009 8:10)

Horoskop na příští rok 2010


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13