Jdi na obsah Jdi na menu
 


Partnerský horoskop podle data narození

Co je vlastně horoskop?

 

Horoskop narození neboli radix je zobrazením planet Slunce a Měsíce v čase a místě vašeho narození. Je to symbolické znázornění kvality okamžiku, který měl zásadní vliv na váš život. Z horoskopu lze vyčíst optimální způsob, jak využít možností, které máte k dispozici, a jak nejlépe svůj život naplnit...

 

Planety jsou stále v pohybu, jejich dráhy jsou přepočítány i do budoucnosti, proto lze kdykoli zkoumat různými astrologickými technikami jejich vliv na konkrétní osobu. Je dobré vědět o svých aktuálních možnostech, příležitostech a úskalích, abychom vzali osud lépe do svých rukou. Horoskopy budoucnosti takto tvoří základ předpovědí. Záleží ale na vás, jak budete své karty hrát, a předpovědi nepředstavují nezměnitelný osud. Astrologie nám pomáhá zjistit, jestli je příhodný čas pro důležité události.

 

Co je partnerský horoskop podle data narození?

Každý z nás je narozen v určitém astrologickém znamení a některá znamení se k sobě jednoduše více hodí než ta ostatní. Je obecně známo, že například jedinec z vodního znamení, jako je ryba, rak a štír, si lépe rozumí s jedinci ze znamení stejného živlu, maximálně pak s jedinci zemských znamení, jako jsou býk, panna a kozoroh. Pokud spolu žijí dva lidé, kteří jsou takzvaně o více elementů, vztah ztrácí na rovnováze. Například ohnivá znamení jsou tak ochlazována vodními a tak dále.

 

Na čem se partnerský horoskop zakládá?

Partnerská astrologie sleduje vzájemnou shodu nebo napětí mezi všemi planetami, přičemž největší důraz je kladen na planety osobní: Slunce, Lunu, Merkur, Venuši a Mars. Lunární spojení partnerů naznačuje průběh emocionálního souznění, přibližuje vztah k rodině a rodičovství, ukazuje způsob každodenního soužití. Merkur vyjadřuje umění naslouchat a schopnost komunikovat. Venuše ovládá lásku a přitažlivost, Mars dovoluje nahlédnout na sexuální shodu, tělesnou přitažlivost, schopnost vzájemného zvládání napětí a způsob sebeprosazení v partnerství.

 

Co mi partnerský horoskop podle data narození nabízí?

Horoskop dokáže odhalit, na jakých principech dané partnerství funguje, jakým způsobem můžete čelit možným krizím, jak se vzájemně rozvíjet a jak vztah zlepšovat. Jeho smyslem je napomoci vzájemnému pochopení odlišností obou partnerů, hledání společných styčných bodů a možností řešení případných konfliktů.

 

Kdy je vhodná doba k sestavení partnerského horoskopu?

Jakýkoliv horoskop má cenu sestavovat v okamžiku důležitých situací a rozhodnutí. Člověk astrologii k životu bezpodmínečně nepotřebuje, ale v životě každého jedince přicházejí situace, kdy se rozhoduje pod tlakem a není si jist správností své volby. V takovém momentě může astrologie pomoci. S předstihem vám umožní nahlédnout na možné důsledky rozhodnutí a odhalit úskalí životních situací i lidí kolem nás. Úkolem astrologa tedy není člověka přimět k určitému rozhodnutí, ale nabídnout mu varianty a upozornit na jejich důsledky.

 

Kdy mi partnerský horoskop podle data narození už nepomůže?

Většina lidí k variantě partnerských horoskopů díky své neinformovanosti sahá pozdě. Horoskop v takovém případě už ztrácí svůj efekt. Pozdě na sestavení horoskopu je v situaci, když už se ve vztahu objevuje krize. Cesta k nápravě je pak velmi těžká, proto je lepší si horoskop nechat udělat preventivně, nikoliv jako východisko z partnerské krize. Pokud potřebujete opravit váš vztah, podívejte se na www.mujvztah.cz

 

Co všechno potřebuji k sestavení partnerského horoskopu?

Partnerský horoskop sestává z horoskopu osobního obou partnerů. Pro sestavení takového horoskopu je zapotřebí znát datum, ale i místo a přesný čas vašeho narození i narození vašeho partnera. Je možné, že k sestavení horoskopu bude astrolog ještě potřebovat místo, kde vy a váš partner momentálně žijete.

 

Kde případně zjistím přesný čas narození?

Žádat o vyhledání času narození můžete v porodnici, kde jste se narodili, nebo na matrice, která vydávala váš rodný list. Bohužel doba uchovávání času narození je velice krátká (max.5 let od narození), takže jediná možnost, jak lze přesný čas zjistit, je příslušný okresní archiv. Počítejte s tím, že budete muset zaplatit poplatek 50Kč.

 

 

Co když už je na horoskop pozdě?

Pokud máte pocit, že vám partnerský horoskop nepomůže, můžete se obrátit na odborného kouče, který vám pomůže s partnerským vztahem. Najdete zde i knihu 4 metody pro výběr životního partnera, a to zdarma. Více na www.mujvztah.cz

 

Kde se o partnerských horoskopech dozvím více?

Více informací vám nabídnou například následující publikace:

 

Vztah - zrcadlo sebepoznání, autor: Nicolaus Klein, nakladatel: Volvox Globator

Autor ve své knize učinil partnerství předmětem astrologických úvah. Zabývá se horoskopy partnerství i vztahy partnerů narozených v různých znameních zvěrokruhu.

 

Partnerské horoskopy (Synastrie) – autor: Markus Jehle, nakladatel: Sagittarius

Autor se v této knize zabývá problematikou porovnávání dvou (partnerských) horoskopů. Nejprve probírá témata jednotlivých planet. Další kapitolu knihy tvoří charakteristika znamení zvěrokruhu. Třetí část knihy obsahuje praktické pokyny pro výklad horoskopu ve formě otázek.

 

Internetové stránky o partnerských horoskopech

http://www.horoskop.cz/ - Tato internetová stránka nabízí horoskopy jednotlivých znamení, jejich charakteristiku a také možnosti sestavení osobních nebo partnerských horoskopů.

http://partnersky-horoskop.najdise.cz/ - Po zadání data, místa a času vašeho narození a vašeho partnera vás čeká opravdu vyčerpávající partnerský horoskop.

http://www.e-horoskopy.cz/partnersky-horoskop/ - Po zadání vašeho znamení a znamení vašeho partnera se dozvíte o celkové  shodě mezi vámi.

http://www.oranzovestranky.cz/ - Absolutně vyčerpávající stránky o partnerském horoskopu a astrologii vůbec.

http://www.romanhynek.cz/astrologie/horoskopy/astr_hor_duo.htm - Popisy jednotlivých znamení a interakcí mezi nimi navzájem.

http://horoskopy.hansal.cz/partnerske_horoskopy.php - Příjemný partnerský horoskop.

http://www.taroty.cz/partnerske-horoskopy - Týdenní partnerské horoskopy.

 

Více článků si můžete přečíst na www.mujvztah.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Hodíme se k sobě

(Dagmar, 24. 11. 2013 17:58)

Dagmar 26.10.1964 Roman 25.4.1967- hodíme se k sobě?

Re: Hodíme se k sobě

(xara, 12. 12. 2013 23:48)

jasně

Vztah

(zuzana, 23. 10. 2013 22:58)

Zuzana 17.5.1983 Martin 15.4.1987 Dobrý večer,prosím je to ten pravej?

Re: Vztah

(Václav, 19. 11. 2013 22:31)

Pěkný večer
Václav 24.3.1965 a Zdeńka 30.9.1980
má náš vztah dlouhodobou budoucnost
Děkuju

Doufám, že je to otec mých dětí

(Karolína, 16. 10. 2013 15:08)

Peter 9.2.1979, Karolína 31.12.1989
Dobrý den, prosím o odpověď na mail fischerovak@email.cz

vztah

(Martina, 15. 10. 2013 20:38)

Já 26.5.1973,přítel Martin 2.4.1971,posím je už to ten pravý??Vydrží nám to?Děkuji za odpověď

nechci už být sám

(Petr, 29. 9. 2013 3:07)

Jsem už dlouhoé sdám a chci to změnit. Jwenžeb nepotkávám, seznamky jsou na nic. Je tu někdo, kdfo poradí?

Intuice mi říká ANO...

(Markéta, 26. 8. 2012 2:14)

Lubomír 04.02. 1960, Markéta 10.03. 1974
Prosím odpověď na email m.tuzinova@seznam.cz
Děkuji,Markéta

Re: Intuice mi říká ANO...

(Astro, 29. 9. 2013 2:52)

Markéto, intuice každého je subjektivní a tak se kloní k přání. Řekla bych, že Vás u toho, na koho se ptáte čeká zklamání, zrada, faleš, nepochopení. Možná chcete mnoho a málo jste ochotna dát. Spíše jste čekala, myslím, že ten vztah jednostranně vypršel. Jde vám do cesty jiný muž, kterého oslovíte, aniž byste chtěla, nebo on vás, jako by proti vůli, jakoby proti své vůli. Oslovíte jej nebo on vás někdy na podzim roku 2013. Podlehne vám na první pohled. Bute mít ale chuť si hrát, ale to nedoporučuji. On je nastartován na rozlet, chce budovat a potřebuje souznění. Pokud jej najde, dosáhne vrcholu ekonomického. Vidím i politickou karieru. Není bohatý, ale s vámi je schopen bohatství dosáhnout. Bude mít obavy, že vám nestačí a přitom, pokud jej přijmete, on pozvedné vás k materiálnímu a zejména osobnímu štěstí. Bude hodně emotivní a bude vám dávat najevo, co pro něj znamenáte. Přijmete-li, můžete s ním být šťastná, pokud to nepokazíte nedůvěrou nebo i tou trochou vaší namyšlenosti. Přijmete-li jej, udělá z vás bohyni. Odmítnete-li jej, zahyne, protože na vás ulpí. A vy štěstí pak těžko najdete. Řekla bych, že jej potkáte v září až říjnu 2013, poznáte někoho, kdo vás může naplnit a učinit šťastnou, ale mám obavu, že vám to díky vaší lehkovážnosti i tak trochu zvednutému nosánku proteče mezi prsty. Ale šanci máte, pokud nebudete jen přijímat, ale dokážete dávat a hlavně, pokud dokážete slevit ze svých snů. Pak je šance, ře realita ty sny předčí. To setkání vidím osudové pro vás oba.

Já a on...bude to fungovat??

(Hana, 23. 9. 2013 23:01)

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit zda-li se k sobě hodíme...já 9.7.1984 a přítel 27.3.1974..předem moc děkuji

laska

(hana, 15. 9. 2013 15:20)

neco o mem partnerstvi

miluje mne

(alena, 13. 9. 2013 20:38)

HODIME SA K SOBIEbudeme spolu

(ALENA, 13. 9. 2013 20:28)

CHCI SE ZEPTAT JAK DLOIHO NAM TO VIDRŽIV

tak nevím...

(Miní, 12. 9. 2013 10:51)

Dobrý den,ráda bych věděla jestli se k sobě hodíme.....já 10.10.1970...on 15.8.1969...předem děkuji za odpověď.....

jak se k sobě hodíme a vydrží naš vztah

(simona, 9. 9. 2013 16:40)

Dobrý den, prosím hodíme se k sobě - já žena 07.11.1981 a on 01.01.1970 a vydrží nám to ? předem děkuji a přeji pěkný den Simona (simi.b@seznam.cz)

jak se k sobě hodíme a vydrží naš vztah

(simona, 9. 9. 2013 16:39)

Dobrý den, prosím hodíme se k sobě - já žena 07.11.1981 a on 01.01.1970 a vydrží nám to ? předem děkuji a přeji pěkný den Simona

hodime se k sobe

(Eva, 23. 8. 2013 15:57)

dobry den , hodime se k sobe - ja , zena - nar. 7.6.1970
on, muz-nar.28.4.1975

Vydrží náš vztah?

(Anna Votavová, 11. 8. 2013 23:56)

Dobrý den, hodíme se k sobě jestliže: já, žena, narozena 24.8. a on, muž, narozen 12.10. ??? Děkuji mnohokrát za vyřízení mého požadavku. Hezký den. Anna,

Máme budoucnost??

(Michala87, 31. 7. 2013 10:57)

Dobrý den. Hodíme se k sobě??má náš vztah budoucnost?? Ja- 12.12 1987 on 27.9.1980. MiselS@seznam.cz

Prosím o srovnání

(Piďa, 25. 7. 2013 9:40)

Dobrý den,hodíme se k sobě? Já 10.3.1972, ona 7.4.1982, paradisex@seznam.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »